Je možné predávkovať sa mumiom?

Mumio nie je "látka", ktorá by sa v organizme "usadzovala". Mumiom sa teda nedá predávkovať - organizmus nepoužité látky vylúči.

Pauza medzi kúrami je cielený krok vedúci k tomu, aby organizmus začal látky získané z Mumia sám syntetizovať.

Čo nie je Mumio

Toto není MumioČisté Mumio nie je nikdy svetlé – pokiaľ má mumio správnu čistotu, sú tablety vždy tmavé – v rôznych odtieňoch čiernej farby. Výnimkou je kombinácia múmia s inými zložkami (propolis, sladké drievko). Potom sú tablety hnedé, alebo svetlo-hnedé.

Mumio nemá formu malých častíc – Mumio nie je nutné uzatvárať do liekových toboliek (často farebných alebo nepriehľadných) alebo ho dávať do fľaštičiek, ktoré majú zafarbené sklo či plast. Výsledkom správnej technológie očisťovania je tableta (resp. presne navážený kúsoček surového mumia) v priesvitnom pláte na vylúpnutie.

Mumio nie je tekutina ani prášok – Mumio netreba stabilizovať, samo vydrží pri izbovej teplote minimálne tri roky pri nezmenených vlastnostiach. Nie je teda nutné kupovať rôzne roztoky, na vodnej alebo inej báze. Roztok v požadovanej koncentrácii si pripravíte sami v priebehu niekoľkých minút. Stačí vám čistá voda a samotné mumio. Roztok však nie je možné skladovať príliš dlho, preto si pripravte len také množstvo, ktoré dokážete v najbližších dňoch spotrebovať.

Pokiaľ nie je možné presvedčiť sa o sfarbení, lesku a homogenite tabliet aspoň pohľadom, nemá zmysel za taký výrobok dávať peniaze.

Mumio nemá nič spoločné s egyptskými múmiami – (mumia vera aegyptiaca), ani s látkou, ktorá je zmesou prášku z múmií, konzervovanej asfaltom a živicou. Táto látka sa používala k zastaveniu krvácania.

Zhrnutie – Mumio je iba jedno, rozhodujúca je jeho čistota, ktorej zodpovedá aj cena. Existujú aj múmiá, ktorých cena sa pohybuje vysoko nad hranicou 5 EUR za jednu tabletku. Jeho účinky sú však veľmi intenzívne a na slovenskom trhu ho nenájdete.

Zobraziť viac
Nastaviť filtrovanie produktov
parametre
+
výrobcovia
+
Zavrieť okno
zoradiť:
počet produktov na stránke:
počet produktov: 5
grid
table
zoradiť:
počet produktov na stránke:
počet produktov: 5