kategórie
Je možné predávkovať sa mumiom?

Mumio nie je "látka", ktorá by sa v organizme "usadzovala". Mumiom sa teda nedá predávkovať - organizmus nepoužité látky vylúči.

Pauza medzi kúrami je cielený krok vedúci k tomu, aby organizmus začal látky získané z Mumia sám syntetizovať.

Receptky babičky Agáty Špeciálny šampón proti vypadávaniu vlasov a lámavosti vlasov 350ml

Bio kvalita
Zobraziť viac
100% (1 hodnotenie)
€5,50
Dočasně nedostupné
katalógové číslo: 496
cena bez DPH:€4,58
cena vr. DPH:€5,50
Najnovšie recenzie
Všechny recenze
Neoverený zákazník
10.04.2023
vůně tohoto šampónu je famózní. zkrátka poznáte, že tam skutečne je bylinný základ a ne nějaké chemické náhražky
+
cena
+
složení
popis
parametre
súbory a odkazy
diskusia
Recenzie1

Receptky babičky Agáty Špeciálny šampón proti vypadávaniu vlasov a lámavosti vlasov

(Pre všetky typy vlasov)

Výťažok zo 17 sibírskych bylín, borievky červenej, mumia a bajkalského zlatého koreňa v náleve z rozmrznutej vody.

„Ak vlasy slabnú, padajú, vylieč ich sibírskym zberom“ - radí sibírska bylinkárka Agáta Jermakova. Špeciálny šampón obsahuje výťažok zo 17 sibírskych bylín, červenej borievky a bajkalského zlatého koreňa v náleve z rozmrznutej vody s prídavkom mumia. Za dávnych čias sa v ľudovej kultúre používala v praxi voda z rozmrznutého snehu alebo ľadu: do chalupy sa priniesla veľká nádoba snehu alebo ľadu a čakalo sa až rozmrzne... potom sa táto voda použila na ozdravenie.

Šampón, ktorého základ tvorí rozmrznutá voda, vytvára veľmi jemný základ na umývanie a v spojení s unikátnymi prírodnými zložkami – horským balzamom (mumio), bajkalským zlatým koreňom a červenou borievkou – ochráni korienky vlasov pred slabnutím, dodá vlasom pružnosť a zaistí ich zdravý rast.

Ingredients: na obale

(Aqua nivalis (rozmrznutá voda), Siberian Herbals Water Complex1 - výťažok zo 17 sibírskych bylinek: Rododendron daurický (Rhododendron Dauricum), Oman pravý (Inula Helenium), Plamienok sibírsky (Atragene Sibirica), Slamiha piesočná (Helichrysum Arenarium), Zlatobyľ dahurský (Solidago Dahurica), Bocianik rozpukovitý (Erodium cicutarium), Všivec uralský (Pedicularis uralensis), Ostružina skalná (Rubus saxatilis), Pŕhľava dvojdomá (Urtica Dioica), Mydlica lekárska (Saponaria Officinalis), Rumanček pravý (Chamomilla Recutita), Silenka jenisejská (Silene Jenisseensis Willd), Rozchodnica ružová (Rhodiola Rosea), Palina mongolská (Artemisia Mongolica), Šišak bajkalský (Scutellaria baicalensis), Kokorík voňavý (Polygonatum odoratum), Hluchavka biela (Lamium album); Magnesium Laureth Sulfate, Cocamide DEA, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Sodium Chloride, Juniperus Communis Fruit Extract (extrakt červenej borievky), Montan Wax (mumio), Scutellaria Baicalensis Root Extract (extrakt koreňa šišaku bajkalského - bajkalského zlatého koreňa), Panthenol (vitamín B5), Guar Gum, Citric Acid, Parfum, Kathon)

Použitie: Naneste šampón na vlhké vlasy. Jemne masírujte až sa vytvorí pena. Potom opláchnite. Tento šampón je vhodný na každodenné použitie. Z dôvodu veľkého množstva prírodných zložiek môže dôjsť k zakaleniu. Pred použitím pretrepať.
Upozornenie: Nevhodné pre osoby s alergiou na včelie produkty, ako aj pri precitlivelosti alebo alergii na iné zložky šampónu!

Objem: 350 ml

Diskusia je prázdna.
pridať príspevok do diskusie
vůně tohoto šampónu je famózní. zkrátka poznáte, že tam skutečne je bylinný základ a ne nějaké chemické náhražky
+
cena
+
složení
Pridať recenziu

Ostatné kategórie