Je možné predávkovať sa mumiom?

Mumio nie je "látka", ktorá by sa v organizme "usadzovala". Mumiom sa teda nedá predávkovať - organizmus nepoužité látky vylúči.

Pauza medzi kúrami je cielený krok vedúci k tomu, aby organizmus začal látky získané z Mumia sám syntetizovať.

Gel-balzam Sustavit šungit so včelím jedom 125ml

Na zápaly šliach, kĺbov, zlepšenie pohyblivosti. Obsahuje včelí jed, mumio, šungit,kolagén a účinné bylinky.
Zobraziť viac
0% (0 hodnotenie)
€11,15
Trvale nedostupné
katalógové číslo: 006655
cena bez DPH:€9,29
cena vr. DPH:€11,15
popis
parametre
súbory a odkazy
diskusia
Recenzie

Gel-balzam Sustavit šungit so včelím jedom 125ml
Krém na masáž svalov a kĺbov.
Aktívne prvky:

  • Šungit je prírodný minerál so zvláštnou kryštalickou mriežkou, ktorej základom je uhlík.
  • Včelí jed (apitoxín) je produktom sekrečnej aktivity jedovatých žliaz včiel, vysoko účinného prírodného liečiva na prevenciu a liečbu chorôb kĺbov a chrbtice (osteochondróza, radikulitída, artritída, artróza, dna atď.). Má výrazný protizápalový, otepľovací, analgetický, baktericídny, imunokorektívny účinok, aktivuje prietok krvi, zlepšuje metabolizmus kĺbov a výživu blízkych kĺbových tkanív. Zvyšovaním priepustnosti kože prispieva včelí jed k hlbokému prenikaniu terapeutických zložiek do problémovej oblasti.
  • Múmio - predstavuje jedinečný prírodný biostimulant. Stimuluje regeneračné procesy v kĺboch a proliferáciu buniek spojivového tkaniva, má antiedematózny, protizápalový, imunostimulačný a posilňujúci účinok
  • Kolagén chráni a obnovuje kĺbovú chrupavku podporou alebo zvýšením syntézy synoviálnej tekutiny, ktorá je potrebná na mazanie kĺbu.
  • Výťažky a oleje prírodných bylín dodávajú kĺbom výživné látky, zlepšujú krvný obeh a metabolizmus v kĺbových tkanivách, stimulujú regeneračné procesy v chrupavke a zvyšujú kvalitu synoviálnej tekutiny. Majú protizápalové, dekongestačné, analgetické účinky.

Výťažky a oleje bylín dodávajú kĺbom výživné látky, zlepšujú krvný obeh a metabolizmus v kĺbových tkanivách, stimulujú regeneračné procesy v chrupavke a zvyšujú kvalitu synoviálnej tekutiny. Majú protizápalové, dekongestačné, analgetické účinky.

Návod na použitie: nanášať kruhovými masážnymi pohybmi na oblasť postihnutého kĺbu počas 3 - 5 minút do úplného vstrebania 2 - 3 krát za deň. Podľa možnosti je potrebné zabezpečiť pre problémovú oblasť teplo a pokoj na 1 - 2 hodiny. Minimálna doba použitia - 1,5 mesiaca.
Kontraindikácie: individuálna neznášanlivosť jednotlivých komponentov. Na sliznice a na otvorené rany a pre deti do 3 rokov.
Upozornenie: Skladujte od +5 do +25 °C. Výrobok nie je liek. Iba na vonkajšie použitie.
Krajina pôvodu: Rusko
Objem: 125ml

Diskusia je prázdna.
pridať príspevok do diskusie
K produktu zatiaľ nikto nenapísal recenciu Pridať recenziu

Ostatné kategórie