Je možné predávkovať sa mumiom?

Mumio nie je "látka", ktorá by sa v organizme "usadzovala". Mumiom sa teda nedá predávkovať - organizmus nepoužité látky vylúči.

Pauza medzi kúrami je cielený krok vedúci k tomu, aby organizmus začal látky získané z Mumia sám syntetizovať.

100% Cedrový olej z altajských orieškov 200ml

Je zdrojom významných vitamínov. Pri oslabenej imunite a psychike.
Zobraziť viac
100% (1 hodnotenie)
€23,90
Trvale nedostupné
katalógové číslo: 812
cena bez DPH:€19,92
cena vr. DPH:€23,90
Najnovšie recenzie
Všechny recenze
Neoverený zákazník
16.11.2021
výborný olej
popis
parametre
súbory a odkazy
diskusia
Recenzie1

100% CÉDROVÝ OLEJ

Vzhľadom na jedinečný koktail vitamínov (A, B, E, P, F), minerálov (zinok, meď, jód, vápnik, horčík, železo, fosfor, mangán, kremík, vanád, draslíka, molybdénu, niklu, cínu, ihličnatých lesných) a aminokyselín je tento olej z cédrových orieškov užitočný pre organizmus človeka v každom veku.

 • poskytuje ochranu centrálnemu nervovému systému
 • upevňuje imunitný systém
 • aktivuje činnosť obličiek
 • zlepšuje pamäť
 • pozitívne pôsobí na psychiku (potláča depresie)
 • na tráviaci systém
 • harmonizuje hormonálny systém
 • vnútorné užívanie sa odporúča pri tvorbe ekzémov a psoriáze
 • zlepšuje stav sliznice a stav hrubého čreva

Zloženie: 100% za studena lisovaný olej z orieškov Borovice Sibírskej (Pinus Sibirica, tzv. Kedr) z oblasti Altaja.

Cedrový olej je ozajstným pokladom v ríši rastlinných olejov či už svojimi účinkami alebo zložením. V skutočnosti sa jedná o olej z orieškov borovice sibírskej (Pinus Sibirica), ktorej ľudový názov je Kedr - Céder. Cédrové oriešky pre tento olej sa zbierajú v ekologicky najčistejších oblastiach sibírskej tajgy Altaja. Podľa prastarých legiend, "Sibírsky Ceder bol stvorený ako zásobáreň kozmickej energie". Takéto vnímanie je logické vzhľadom na výnimočné zloženie oleja, ktoré harmonicky a komplexne pôsobí na ľudský organizmus, na zdravie fyzické i duševné. Prirodzene obsahuje serotonín-hormón šťastia, ktorý pohladí našu dušu a dodá silu. Aj preto sa jeho užívanie doporučuje ľuďom žijúcim vo veľkých mestách a ekologicky zaťažených oblastiach.

Cedrový olej je najväčším zdrojom mikroelementov a vitamínov najmä skup. B a D, ktoré normalizujú nervový systém a zlepšujú krvný obraz. V prírode nemá analogickú náhradu čo sa týka blahodárneho vplyvu na ľudský organizmus. Vitamín A robí tento produkt vhodný aj pre malé deti, u ktorých napomáha ich rastu a zdravému vývinu.
Vitamín E je obsiahnutý v cedrovom oleji v 3-násobnom množstve oproti kokosovému a 5-násobne oproti olivovému oleju. Hrá nezameniteľnú úlohu vo všetkých fázach reprodukčných procesov: rozvoj plodu, rast organizmu, skvalitňuje materské mlieko dojčiacich matiek a pomáha aj v tehotenstve.
Cédrový olej svojim vysokým obsahom vitamínu F prekračuje aj najznámejší zdroj tohoto vitamínu – rybí tuk! Vitamín F znamená určité nezameniteľné mastné kyseliny zodpovedajúce za správny rast a obnovu buniek, čo je dôležité pre ľudí všetkých vekových kategórií, pre deti aj pre dospelých. Má teda nielen posilujúci, ale aj detoxikačný účinok.

Obsahuje ďalej veľké množstvo esenciálnych mastných kyselín, vďaka ktorým dokáže efektívne vyvádzať z organizmu rádionuklidy, ťažké kovy a iné toxíny. Zabezpečuje profylaxiu tráviaceho traktu, zmenšuje bolesti žalúdka a dvanástorníka, posiluje imunitný systém. Výborne sa osvedčil pri vredoch žalúdka a dvanástorníka, pri alergiách či psoriáze. Je vhodný aj na masáže, omladzuje pokožku, zlepšuje jej elasticitu a hravo si poradí s kožnými problémami. Doporučuje sa taktiež pri ľahkých formách tuberkulózy (doporučená kombinácia s Shiitake), vysokom krvnom tlaku a proti arterioskleróze.

 • vitamín A – vhodný najmä pre deti, podporuje správny rast a zdravý vývoj dieťaťa, zlepšuje zrak
 • vitamíny B, D – okrem iného, normalizujú nervový systém, zlepšujú zloženie krvi
 • vitamín E – hrá nezameniteľnú úlohu vo fázach reprodukcie, priaznivo pôsobí na funkciu reprodukčných orgánov, výrazne zlepšuje zdravý vývoj plodu a zlepšuje kvalitu a tvorbu mlieka v období tehotenstva a kojenia. Priaznivo pôsobí pri onkologických ochoreniach, zastavuje bujnenie.
 • vitamín F – zodpovedá za regeneráciu a rast buniek v ľudskom tele, je nenahraditeľný a človek ho získava iba z jedla.

Použitie: na priamu konzumáciu (po lyžičkách) alebo do tepelne neupravených pokrmov (šalát a pod.).
Vonkajšie použitie: masáže, pri kožných ochoreniach aplikujte priamo na pokožku.

Obsah: 200ml

Diskusia je prázdna.
pridať príspevok do diskusie
výborný olej
Pridať recenziu