Je možné predávkovať sa mumiom?

Mumio nie je "látka", ktorá by sa v organizme "usadzovala". Mumiom sa teda nedá predávkovať - organizmus nepoužité látky vylúči.

Pauza medzi kúrami je cielený krok vedúci k tomu, aby organizmus začal látky získané z Mumia sám syntetizovať.

Ateroskleróza mozgu, roztrúsená skleróza, epilepsia a ich liečba

Užívanie: 30 dní 0,2 g 2x denne. Kúru je treba 1-3x opakovať po päťdňovej prestávke, podľa potreby pravidelne. Mumio má protizápalový a neuroreflexný účinok, v zodpovedajúcich tkanivách normalizuje krvný obeh a odstraňuje príčiny negatívnych procesov.

Skleróza multiplex je autoimunitné ochorenie, ktoré ovplyvňuje centrálny nervový systém. Telo vníma myelín okolo nervov ako niečo cudzorodé, čo vedie k vzniku zápalu pozdĺž nervových dráh. Nervové vlákna zbavené izolačnej ochrany nie sú schopné plnohodnotne prenášať signály v rámci nervovej sústavy.

Príčinou aterosklerózy je ukladanie tukových látok - predovšetkým cholesterolu - do steny našich ciev. Tieto nánosy bránia normálnemu prietoku krvi a neskoršie spôsobujú tvrdnutie cievnych stien.

Epilepsia je neurologické ochorenie charakterizované opakovanými záchvatmi, ktoré sú vyvolané abnormálnym signálovým „výbojom“ v mozgovej kôre. Príčin je veľké množstvo: nádory, úraz mozgu s jeho poškodením a následnou jazvou, rôzne metabolické a vývojové poruchy a podobne.

   

  ..

   
   

   

  Zobraziť viac
  Nastaviť filtrovanie produktov
  parametre
  +
  výrobcovia
  +
  Zavrieť okno
  zoradiť:
  počet produktov na stránke:
  počet produktov: 6
  grid
  table
  zoradiť:
  počet produktov na stránke:
  počet produktov: 6