Choroby srdca – infarkt myokardu, ischémia srdca, astma srdca

Ischémia srdca je lokálne nedokrvenie srdcového svalu, srdcového tkaniva, kedy je obmedzený prívod okysličenej krvi. Infarkt myokardu je aj nedokrvenie, ale sprevádzané odumretím srdcového tkaniva. Srdcová astma je záchvat dýchavičnosti, ku ktorému dochádza väčšinou v pokoji, v leže, v noci, kedy srdce nemá silu čerpať krv do veľkého telového obehu.

Mumio urýchľuje regeneráciu srdcového tkaniva. Jeho užívaním možno infarktu predísť a hojiť jeho následky. Odumreté bunky už nič nenahradí, ale je možné zamedziť ďalšiemu infarktu, pretože priľahlé bunky sú poškodzované zvýšeným zaťažením a nedostatkom energie. Mumio zastavuje rast nekrotickej zóny a značne urýchľuje nielen proces väzivovej náhrady nekrotickej zóny, ale aj kompenzačnú adaptáciu srdca.

Dlhodobé užívanie Mumia normalizuje koronárny obeh a metabolizmus srdca, obnovuje srdcovú funkciu a normalizuje počet tepov.

Užívanie: 2-3x denne 0,2 g po dobu 30 dní. Pri infarkte dočasne na dobu 14 dní dávkovanie zvýšiť na 0,4 g 2x denne, ďalej užívať bez prestávky 45 dní po 0,2 g 3x denne, týždenná prestávka a potom 30 dní po 0,2 g 2x denne.

Mumio zároveň posilňuje organizmus ako celok.

Zobraziť viac
Nastaviť filtrovanie produktov
parametre
+
výrobcovia
+
Zavrieť okno
zoradiť:
počet produktov na stránke:
počet produktov: 3
grid
table
zoradiť:
počet produktov na stránke:
počet produktov: 3