Žalúdočné a črevné potiaže

U potiaží a ochorení žalúdka a čriev sa takmer vždy jedná o ochorenie ich sliznice (zápal žalúdočnej sliznice, chronický zápal žalúdočnej sliznice, žalúdočné vredy, zápal črevnej steny, sliznice, príp. vredy).
Mumio pomôže, ale je nutné urobiť aj ďalšie kroky: zmeniť životosprávu a životný štýl (k dispozícii máme len jedno telo a to nám musí vydržať - až do konca). Je nutné obmedziť ťažko stráviteľné, tučné, ostré jedlá, zabudnúť na "fastfood", alkohol len symbolicky a dať si pozor na niektoré lieky (antibiotiká, antireumatiká a pod.), širokým oblúkom sa vyhýbať umelým sladidlám a kyseline citrónovej. Treba si rozložiť stravu do celého dňa, aby sme žalúdok, črevá a vôbec celý tráviaci systém "zaťažili" v menších množstvách a nie v návaloch (veľká večera a žiadne raňajky a pod.).

Prečo je Mumio pri ochoreniach tráviaceho traktu tak účinné? Má výrazne antimikrobiálne účinky, zložky Mumia znižujú množstvo žalúdočných štiav odvádzaných do čriev, mumio má spazmolytický efekt a protizápalový účinok, regeneruje epitel slizníc (v žalúdku i v čreve) a výrazne odkysľuje organizmus. Regeneráciu slizníc môžete doplniť a urýchliť aj podávaním Rakytníkového oleja

Zobraziť viac
Zobraziť viac
Nastaviť filtrovanie produktov
parametre
+
výrobcovia
+
Zavrieť okno
zoradiť:
počet produktov na stránke:
počet produktov: 6
grid
table
zoradiť:
počet produktov na stránke:
počet produktov: 6