Je možné predávkovať sa mumiom?

Mumio nie je "látka", ktorá by sa v organizme "usadzovala". Mumiom sa teda nedá predávkovať - organizmus nepoužité látky vylúči.

Pauza medzi kúrami je cielený krok vedúci k tomu, aby organizmus začal látky získané z Mumia sám syntetizovať.

Befungin - vodný extrakt z čagy 100ml

Pomáha pri liečbe chronického zápalu žalúdka, žalúdočných vredov, ochorení dvanástnika, pečene a sleziny. Rovnako sa užíva pri lymfatických chorobách
Zobraziť viac
100% (1 hodnotenie)
€24,70
Trvale nedostupné
katalógové číslo: B001
cena bez DPH:€20,58
cena vr. DPH:€24,70
Najnovšie recenzie
Všechny recenze
Neoverený zákazník
16.11.2021
velmi silný extrakt, pomohl mnoha lidem na rakovinu, i v zahraničí
popis
parametre
súbory a odkazy
diskusia
Recenzie1

Befungin - vodný extrakt z čagy

Zloženie: Koncentrovaný extrakt huby zvanej Čaga - Rezavec šikmý (Inonotus Obliquus), stabilizovaný v 8,5% liehu. Popis: Tekutina tmavo hnedej farby, horkej chuti. Balené v 100ml fľašiach.

Prípravok z legendárnej čagy - je veľmi účinný pri liečbe chronického zápalu žalúdka, žalúdočných vredov, ochorení dvanástnika, pečene a sleziny. Rovnako sa užíva pri lymfatických chorobách. Účinná látka: huba Rezavec šikmý, čaga Inonotus Obliquus.

Obsahuje:

  • cenné a biologicky aktívne látky
  • minerály, železo, mangán, draslík, meď, zinok, ďalej flavonoidy, alkaloidy, polysacharidy, kyselinu čagovú, organické kyseliny, fytosteroly a i.
  • používa sa na celkovú harmonizáciu a povzbudenie organizmu
  • optimalizuje metabolizmus tráviacich funkcií
  • ako adaptogén a na posilnenie obranyschopnosti
  • má antioxidačné účinky
  • chráni organizmus pred pôsobením škodlivých kyslíkových radikálov
  • pri ochorení a zápaloch žalúdka, hrubého čreva a tráviacej sústavy

Užívanie: 3x denne  30 minút pred jedlom 1 polievková lyžica roztoku, pripraveného nasledovným spôsobom: Zmiešame 3 čajové lyžičky koncentrátu so 150 ml prevarenej teplej vody (nie horúcej, nie studenej). Takto pripravený roztok sa minie po cca 3 dňoch, takže je vždy potrebné pripravovať roztok uvedeným spôsobom až do minutia celej fľašky. Užívajte po dobu 3 - 5 mesiacov, pri opakovaní kúry dodržujte prestávku 7 - 10 dní. Usadenie sedimentov je prípustné a prirodzené, preto pred každým použitím fľaštičku pretrepte.

Viac o čage:
Čaga je druh Choroša - huby, rastúcej hlavne na brezách, najmä v Rusku na Sibíri. Huba je na povrchu čierna, na reze má hnedasté zafarbenie. Plodnica dorastá do veľkosti od 30 do 50 cm, váži až 3 kg a rastie až 10 rokov. Vyživuje sa šťavami hostiteľa. Zbiera sa na jeseň a na jar, keď má najväčšiu koncentráciu účinných látok. Choroš Čaga sa vyskytuje na brezách, jarabine, jaseňoch, ale podľa skúseností má najlepšie účinky práve Čaga rastúca na brezách.

Na priaznivom účinku Befunginu má hlavný podiel melanín, ktorý má podobnú molekulárnu štruktúru ako prirodzený melanín človeka v koži a má preto možnosť bez prekážok preniknúť do štruktúry bunky a mať tak na ňu blahodárny vplyv. Najlepší efekt býva dosiahnutý v počiatočných štádiách onkologických ochorení. V pokročilejších štádiách môže zastaviť ďalší rast novotvaru, mierni bolesť a zlepšuje celkový stav chorého. Pri aplikácii Befunginu je veľmi vhodné, až žiadúce obmedziť príjem mäsitých a tučných potravín.

Skúsenosti ruskej tradičnej medicíny po mnohé stáročia dali impulz k vedeckému skúmaniu Čagy pri výskyte novotvarov. Rozsiahly základný a aplikovaný farmakologický výskum Čagy, uskutočnený na rôznych pracoviskách Ruska - od 30-tych rokov 20. storočia až po súčasnosť - preukázal dávnu skúsenosť používania čagy v ľudovej medicíne. Je dokázané, že extrakt z Čagy je skutočne účinným terapeutikom a bol preto zavedený do oficiálnej ruskej medicínskej praxe pod názvom Befungin.

Táto huba je vskutku legendárna. Už od pradávna sa v Rusku Čaga používala ako vyhlásený ozdravný prostriedok. Čágu užíval sám slávny knieža Vladimír Monomach, ktorý trpel rakovinou pier. Ako účinný protirakovinový liek je Čaga a výťažok z čagy zavedený do oficiálneho ruského liekopisu už v roku 1858.

VIDEO "Huby v liečbe"
04.11.2012 Zdroj: TA3
Hosť: Gabriella Kovács Thurzo, Výskumná spoločnosť onkologických a imunitných ochorení.

Diskusia je prázdna.
pridať príspevok do diskusie
velmi silný extrakt, pomohl mnoha lidem na rakovinu, i v zahraničí
Pridať recenziu