Je možné predávkovať sa mumiom?

Mumio nie je "látka", ktorá by sa v organizme "usadzovala". Mumiom sa teda nedá predávkovať - organizmus nepoužité látky vylúči.

Pauza medzi kúrami je cielený krok vedúci k tomu, aby organizmus začal látky získané z Mumia sám syntetizovať.

Radikulitída, plexitída, neuritída, neuralgia, pásový opar a ich liečba

Vtieranie Mumia do postihnutého miesta eliminuje tieto problémy nezávisle na príčinách ich vzniku. Do niekoľkých minút po aplikácii Mumia takmer úplne ustúpi bolesť, zlepšuje sa pohyblivosť postihnutej časti tela, napäté väzivo sa uvoľňuje - a to všetko bez vedľajších účinkov. Choroby nervového systému môžu byť vyvolané infekciou, intoxikáciou, druhotným ochoreniam (napr. chorobou chrbtice), nachladnutím, poruchou látkovéj výmeny a pod. Ak sa ťažkosti vracajú, dajú sa rýchlo a ľahko odstrániť. Mumio má neuroreflexívny účinok, v zodpovedajúcich tkanivách normalizuje krvný obeh a odstraňuje príčiny negatívnych procesov.

Užívanie a aplikácie: 25 dní 0,2 g 2x denne v kombinácii s vonkajšou aplikáciou.
Vonkajšie aplikácie: teplou prevarenou vodou niekoľkokrát pretrieme bolestivé miesto a potom ľahkými pohybmi Mumio vtierame niekoľko minút. Pokožka uschne, svalstvo sa uvoľní, bolesť ustúpi. Mumio vtierame 1x denne, ošetrené miesto po aplikácii neumývame.

 


 

Radikulitída je zápal miechového koreňa,
Plexitída zápal nervového pletenca, zväzku
Neuritída zápal nervu, pri ktorom vzniká dráždenie rušiace normálne pôsobenie nervu v oblasti, ktorú inervuje; ak postihuje periférne nervy, blokuje zmyslové a motorické funkcie s výraznými príznakmi;
Neuralgia bolesť nervov, častokrát spôsobená vírusom Herpes zoster (ako postherpetická neuralgia)
Neurodermitída ohraničený svrbivý zápal kože nervového pôvodu

Zobraziť viac
Nastaviť filtrovanie produktov
parametre
+
výrobcovia
+
Zavrieť okno
zoradiť:
počet produktov na stránke:
počet produktov: 4
grid
table
zoradiť:
počet produktov na stránke:
počet produktov: 4